Busy do Holandii, czyli czemu studenci decydują się na spędzenie tam wakacji?

Rok akademicki bywa dla studentów bardzo trudny, szczególnie jeśli mają w tym czasie bardzo dużo zaliczeń lub poprawek. Dlatego nic dziwnego, że z utęsknieniem czekają na wakacje, kiedy to będą mogli w końcu wypocząć. Z tego powodu biura turystyczne przygotowują specjalne oferty dla studentów, których przecież nie stać na drogie . Jak się jednak okazuje, biura turystyczne mają na nich i tak całkiem pokaźny zarobek. Szczególnie jeśli przewoźnicy busów do Holandii czy Hiszpanii obniżają ceny.

busy do holandii

Niby po sezonie

Utarło się, że we wrześniu nie ma już sezonu urlopowego. Okazuje się jednak, że coraz częściej Polacy decydują się na wyjazd we wrześniu, szczególnie studenci. Głównie dlatego, że po wakacjach zarówno noclegi jak i czy Hiszpanii są znacznie tańsze. Z tego powodu w biurach turystycznych pojawiają się oferty w znacznie tańszych cenach. Studenci z tego powodu bardzo się cieszą, ponieważ za swoje podróżowanie mniej wypłacą, a resztę pieniędzy będą mogli wydać na bogatsze życie oraz inne za granicą. Dlaczego jednak decydują się wyjazdy do Holandii?

Czemu Holandia?

Jak się okazuje nie wszyscy wyjeżdżają do krajów, gdzie panuje upał. Głównie dlatego, że jest on dla wielu nieznośny. Holandia nie jest miejscem, gdzie można się wylegiwać na plaży, jednak z pewnością można tam poczuć się całkowicie wolnym. Mogą o tym świadczyć chociażby kawiarenki, w których można palić marihuanę. We wrześniu bardzo tanieją busy do Holandii, dlatego tak dobrze sprzedają się do tego kraju.

We wrześniu busy do holandii bardzo tanieją, dlatego biura turystyczne obniżają swoje oferty dla podróżującyh. Bardzo często tańsze stają się również noclegi.

Brak komentarzy »

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Podobne artykuły

Znajdź mi książkę, a ja zaliczę egzamin!
Angiologia podspecjalizacją kardiologów
Młodzi poszukują pracy w Polsce i w innych państwach Eurpy
Młodzi w Łodzi chcą uprawiać miłość!