Mikołajkowe podarunki

Mikołajki to święto, które powoli wprowadza nas w okres przedświątecznych przygotowań. Zaczynamy czuć już świąteczny klimat oraz nastrój kojarzący się nam z wręczaniem prezentów. Na Mikołajki bowiem również obdarowujemy bliskich, to bowiem wieloletnia !

Coś dla dzieci

Prezent z tej okazji nie musi być tak kosztowny i przemyślany jak np. w Boże Narodzenie, kiedy dzieci wpadają w prezentowy szał. Z całą pewnością ucieszy je ze słodyczami, fajna czy coś nowego do ubrania.

Prezent dla dorosłych

Nie wszyscy dorośli lubią bawić się w mikołajkowe prezenty. Są również tacy, którzy uważają, iż jest to święto stricte dla dzieci. Ci jednak, którzy obchodzą je ze swoimi bliskimi dorosłymi, potrafią wymyślić zaskakujące – choć czasem niedrogie – prezenty.

I tak dużą radość obdarowanemu może sprawić piękna (szczególnie jeżeli lubi pić herbatę lub kawę), atrakcyjne (szczególnie gdy lubi czytać przed snem leżąc w łóżku), czy też ciekawa książka ulubionego autora. Pomysłów może być bardzo wiele, dużo zależy jednak od naszego zaangażowania oraz od tego jakie fundusze chcemy przeznaczyć na prezent na mikołajki.

Dobrze wykonana filiżanka to prezent idealny zarówno dla pań jak i dla panów.

Interesujące lampki nocne są również doskonałym prezentem do pokoju dziecięcego, kiedy maluch boi się ciemności, możemy kupić mu taką lampkę i problem z głowy!

Na internetowej stronie http://artdecor24.pl/prezent-na-mikolajki możesz znaleźć prezent na każdą okazję - również na święta.

Brak komentarzy »

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Podobne artykuły

Tanie przesyłki, czyli sposób za zakupy