Samochód na niskie temperatury

Samochody produkowane prze rosyjskiego producenta opatrzone są marką . Auta produkowane są już od kilkudziesięciu lat. Na naszych drogach możemy je z łatwością spotkać. Pojazdy te są specjalnie produkowane na duże mrozy, ciężkie warunki atmosferyczne. to ma bardzo mocne zawieszenie i amortyzatory. Wiadomo, że w Rosji panują straszne warunki. Zarówno słabo rozwinięta sieć dróg i drogi pełne dziur. Niektóre są tylko utwardzane. Nie posiadają asfaltu.

запчасти-lada

źródło: http://www.arabalarmax.com

Prosty, ale wytrzymały

Lada słynie z dobrych ów. Zapewnia odpowiedni komfort jazdy i funkcjonalność. Pierwsze produkowane modele były bardzo kanciate. Z każdym kolejnym, widać dążenie do okrągłości. Pozwala to także na bardziej lepsze osiągi. Każdy element w tych pojazdach jest dobrze dopasowany. To w sam raz na nasze drogi . Posiada twarde zawieszenie, które wytrzymuje długie nierówności. Cena takich aut jest też przekonująca. Jest to proste ale dla niektórych niezastąpione auto. Można nim jeździć w nieznane podróże, wycieczki.

Lada na polskich drogach

marki Lada jest wręcz zaprojektowany na nasze drogi. Ich stan jest wręcz opłakany. Po zimie powstają nowe dziury, nierówności. Brak funduszy na wymianę nawierzchni. Gdy dojdzie do wypadku spowodowanego przez problemy z nawierzchnią, dochodzi do remontu. Urzędnicy boją się dalszych konsekwencji. Trzeba wypłacać odszkodowania spowodowane przez zły stan dróg. Każdy kto jedzie naszymi ulicami przyzna, że wymagają naszej interwencji. Urzędy tłumaczą się ciągle tym samy. Dla nas jest to już standard, że brak jest pieniędzy. Powinni zapewnić bezpieczeństwo podróżującym.

Brak komentarzy »

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Podobne artykuły

Wynająć samochód czy korzystać z symulatora
Myśl o swojej przyszłości
  • Myśl o swojej przyszłości
  • Inwestowanie we własny rozwój jest czymś o czym nikt nie powinien zapominać. Obecnie ukończenie dobrego kierunku studiów nie jest gwarantem zdobycia intratnej pracy. Coraz więcej... więcej
Okazja czyni złodzieja samochodowego
Obopólna korzyść – skup aut i zwykły człowiek