Zostań wirtualnym rolnikiem

Rolnik grajacy w symulator farmyZanim zaczniemy krytykować, warto zawsze spróbować i dopiero później wygłaszać swoje negatywne zdanie na jakiś temat. W dzisiejszym świecie bardzo negatywnie podchodzi się do tak zwanych „wieśniaków”, którzy zajmują się uprawą ziemi. Niestety takie osoby nie zdają sobie sprawy z tego, że bycie rolnikiem to trudny zawód i pochłania bardzo dużo pracy, siły oraz zaangażowania. Ten kto chce przekonać się jak to jest może spróbować prowadzić farmę na odpowiednim symulatorze.

Czas na

Jeżeli nie masz co robić to spróbuj się na symulatorze. Sam kojarzy nam się najczęściej z lotnictwem, ale w tej chwili istnieją różne symulatory. Więc jeśli negatywnie podchodzisz do ów to spróbuj poprowadzić własną farmę. Istnieją takie symulatory, które zawierają sianie i koszenie zboża. Oczywiście to, że skosimy zboże nie wystarczy. Trzeba je jeszcze zebrać. A żeby to zrobić musimy wrócić się na farmę i zmienić . Wszystko, tak samo jak w rzeczywistości, jest bardzo pracochłonne. Prócz tego ciężkie jest samo prowadzenie traktora za pomocą myszki.

Kolejnym problemem stają się pieniądze. Na samym początku mamy stare maszyny, które jeszcze bardziej spowalniają nam pracę. Dopiero wraz z rozwojem farmy oraz otrzymywaniem dotacji możemy inwestować w nowe maszyny i sprzedawać stare. Symulator zapewnia nam również wypadki losowe, jak kryzys, powódź czy nieurodzaj. Dlatego zanim zaczniemy krytykować to najpierw sami zmierzmy się z tym co nie jest takie łatwe. Jeśli nie możemy wyjechać na taką wieś to najlepszym rozwiązaniem będzie symulator.

Rolnicze symulatory stały się popularne głównie dzięki grze Farmville oferowanej przez portal społecznościowy Facebook. Stała się ona najpopularniejszą grą na świecie i wyprzedza inne o miliony graczy.

Brak komentarzy »

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Podobne artykuły

Wszechobecne zasilacze
  • Wszechobecne zasilacze
  • Zastosowanie niektórych produktów jest na tyle szerokie, że ciężko nieraz wymienić wszystkie opcje w których są wykorzystywane. Zasilacze są właśnie tego najlepszym... więcej
Jak zapomnieć o ciężkiej i stresującej pracy zawodowej?
Dlaczego kupujemy nowoczesne samochody?
Wynająć samochód czy korzystać z symulatora
Wyposażenie całego komputera: dobre oprogramowanie, wtyczki firefox i inne